jak dbac o auto latem

jak dbac o auto latem

Jeśli badania sprawy w sposób zneutralizowany, to jest wzajemne potrzeby pracodawców i robotników. Bogaci przemysłowcy, murowane piece-właściciele lub wykonawców drogowych smak taniej i wykwalifikowanej siły roboczej, a jednocześnie biedni rolnicy uzyskać źródło dochodów przez cały rok. Czasami Sardar pomógł biednych robotników, oferując kredyt, w trudnej chwili, za nic w RS. 5000 do 20 000. To będzie zwrócona przez porodu, gdy sezon migracji pochodzi. Cykl rozpoczyna się migracja w ten sposób.

Gdy mówimy o prawie do kwestii migracji, tylko prawa, Interstate Migrant Workman Act, 1979, sformułowany ze szczególnym uwzględnieniem zachodniej Orissa, odnosi się tylko do ludzi, którzy przekraczają granice państwowe. Zmiany w stanie nie wchodzą w zakres jej kompetencji. Jego nacisk kładzie się na regulacji przepływu, a nie na dobro i bezpieczeństwo. I to jest prawie niemożliwe do stosowania prawa na rzecz osób fizycznych: nie ma jeszcze maszyny Stan śledzić na nazwiska i adresy, nawet jeśli pracownik jest w stanie je zgłosić.

jak dbac o auto latem

Prawdziwa historia

Życie sezonowych robotników jest marny pod każdym względem. Tutaj mamy możliwość przedstawienia rzeczywistych problemów napotykanych przez laboureres. Większość robotników oriya zostały przeniesione do Andhra Pradesh zwykle od listopada do maja do pracy w cegielni. W języku regionalnym, robotnik jest znany jako Pathuria. Wychodząc z domu, aby dotrzeć do miejsca przeznaczenia, na każdym etapie ich walka o przetrwanie. Z powodu uduszenia, odwodnienia i przemęczenia w ogólnej komorze z przepełnionych pasażerów, ich podróż pociągiem w kierunku miejsca docelowego bardziej obrzydliwe. Kiedy zejść u w cegielni, właściciele pokazał im otwartym miejscu budować swoją chałupę. Jest to obowiązkiem tych pathurias do budowy swoich norach jak najszybciej, w przeciwnym razie życie pod gołym niebem może zostać przedłużony do tygodni.
Artykuł dzięki: