jak dbac o auto oklejone folia

jak dbac o auto oklejone folia

2013 World Series Preview- Red Sox vs Cardinals Classic Matchup

Jako Halloween przyciąga coraz bliżej, nadszedł czas, aby omówić roczne „upadek Classic”, lepiej znany jako World Series of baseball. Tegoroczna seria przyniesie ze sobą dwa z najbardziej prestiżowych zespołów w historii Major League Baseball, którzy wygrali wiele mistrzostw w ostatniej dekadzie. Bringing doświadczenie oraz najwyższej jakości do wielkiego matchup, może to być World Series na wieki!

St Louis Cardinals i Boston Red Sox zakończył sezon związany z najlepszym bilansem z 97-65 znaku. Dla kardynałów, taki wynik został w zasadzie spodziewać. Były one jednym z najbardziej ekscytujących zespołów w baseball w ciągu ostatnich kilku sezonów. W 2011 World Series, kardynałowie zdobyła niesamowita gra 6, w którym zostały one skierowane boisk końcowych kilkakrotnie, ale zawsze udało się dostarczyć. Oni wygrać serii w grze 7. W ubiegłym sezonie, w ostatnim meczu NLDS 5, kardynałowie spadły o 6-0 przed oszałamiającym rajdu, aby wygrać mecz w 9. rundzie. Oni postępują NLCS gdzie byli bici przez San Francisco Giants, ale kardynałowie dowiodły, że mogą one być najtrudniejszym Zespół do zamknięcia. Bohaterowie jak David Freese, Carlos Beltran, Matt Holliday, Allen Craig i Matt Carpenter wielokrotnie sprawiają, że gra, aby zapisać dzień!

jak dbac o auto oklejone folia

Ale Boston Red Sox mają również wspaniałą historię boju. Kto mógłby zapomnieć o 2004 ALCS przeciwko New York Yankees, kiedy pokonał 3-0 deficytu, aby pokonać swoich rywali w ogrzewanych 7 gier ? Oni dalej zamiatać St. Louis w World Series, wygrywając swój pierwszy tytuł od 1918 roku, z powrotem, gdy Babe Ruth była jeszcze dzban.

Red Sox by następnie wygrać kolejne mistrzostwa w roku 2007. I choć jesteśmy kilka lat usunięte z tych bohaterskich kilka bieżących graczy wzięło udział w tym sezonie 2007; Clay Buchholz, John Lester, David Ortiz, Dustin Pedroia i Jacoby Ellsbury.
Artykuł dzięki: klimont.com