jak dbac o auto w zimie

jak dbac o auto w zimie Będą krzyczeć na nich pieska wiosła wokół tego małego obszaru, aby utrzymać się na powierzchni. To może wydawać się okrutne, ale nie było specjalistów wokół, że nie pozwolił nikomu utonął. RDC jest też miał te długie kije, które pomogą kontrolować każdą osobę.

Cóż, w trakcie szkolenia jeden facet spanikował i zaczął dosłownie utonął faceta przed sobą, aby utrzymać się na powierzchni. Pamiętam oglądania mu pieska łopatkę w kierunku faceta w porę i dosłownie zacząć próbować wspiąć się na plecach, jakby wspinania się po drabinie. RDC zauważyli i zaczęli krzyczeć na niego, aby zatrzymać się i pływać na własną rękę. Zatrzymał się, potem znowu zaczął wspinać się na osobie ponownie. Tym razem RDC sprawił mu wydostać się z basenu i został zdyskwalifikowany. Myślę, że może być usunięty z rekrutów również, ale nie jestem pewien.

Czas szkolna nie kończy Liceum

Spędziliśmy godziny w klasie każdy dzień poznawania o randze / uznania stopy, świadomości rzepaku, równych szans, molestowania seksualnego i bratania, podstawowych wartości i więcej. To było straszne, starając się nie zasnąć podczas tych zajęć, bo zawsze byłeś tak senny. Większość instruktorów pozwoli Ci iść w głębi sali klasowej i robić pompek i przysiadów, jeśli nie byli w stanie siedzieć bez upadku sen. Wiele razy nie mogę złapać snem i musiał udać się na powrót do treningu, aby nie zasnąć.

jak dbac o auto w zimie

Pamiętam, że oni zawsze mówią nam, możesz spać tak długo, jak można spać z otwartymi oczami. Szalony rzeczą było widziałem kogoś zrobić to wcześniej, to było straszne!

Statek, Organizacja i Schludność i Uniformy

W obozie nie tracić czasu na sen. Użyć wszystkich, ale kilka godzin dziennie myśli naukę i organizowanie, wszystko! Baraki uznano statek. Spaliśmy w bardzo prosty i niewygodne łóżka piętrowe, które zostały pokryte doskonale wewnątrz statku więc RDC widać całą drogę w dół rzędzie do końca i uważnie obserwować za każdym rekruta.

Artykuł dzięki: