jak dbac o automatyczna skrzynie biegow

jak dbac o automatyczna skrzynie biegow

2008 ALCS Preview – Boston Red Sox vs Tampa Bay Rays

Zaskoczenie Roku Tampa Bay Rays spadły diabła i są w drodze do ziemi obiecanej. Będą grać na Boston Red Sox w piątek w swoim pierwszym w historii Mistrzostwa Serii gry. Te dwa zespoły niechętnie ze sobą, a także z długiej historii bijatyk i złej krwi, jak długo potrwa rzeczy się gorąco

Red Sox

Kluczowi gracze: Dustin Pedroia / Jon Lester

Pedroia, który wiele osób uważany za MVP, miał tylko jedno trafienie dla całego ALDS. Podczas sezonie trafił .326, gdyby rozkręci młodzi ramiona dla promieni będziemy mieć jeszcze więcej kłopotów. Lester właśnie było światła, i wydaje się mieć rodzaj wychodzi przyjęcie, że Josh Beckett zrobił z Florydy w 2003 roku 22,2 scoreless rund dla swoich ostatnich startów poza sezonem, nierealne.

Tampa Bay Rays

jak dbac o automatyczna skrzynie biegow

Kluczowi gracze: B. J. Upton / Grant Balfour

Balfour został całkowicie zapala się to poza sezonem i pomógł przenieść promieni z ostatnim w najważniejszych lig do zwolnienia wszystkich piąty sposób. On Smoły z ogniem i intensywnością, które odpowiadają jego 96 milę za grzejnikiem godzinnym. Jeśli uda mu się zablokować na koniec gry, promienie mogą potrzebować tylko jeden bieg, aby zabezpieczyć serii. Upton puree przeciwko White Sox, ale uderzył wimpy .128 przeciwko Sox w sezonie regularnym. Jeśli on nadal skoku jak ta, uważaj World Series.

X-Factor: Boston playoff swagger

Odkąd złamali klątwę w 2004 roku, ten zespół nabrał zupełnie innej tożsamości. Stają się zupełnie inna bestia, gdy sprowadza się do ciebie a nimi. Lester, sprzęgło uderzenie Papi, w skarpety Schillinga, Varitek walcząc A-Rod i doskonałe zarządzanie Francona użytkownika. Nawet bez Manny zdają się przytłaczać promieni. Czy młodzież pokonania mądrości i doświadczenia ??

X-Factor: Tampa Menedżer Joe Maddon

Człowiek z chłodnych odcieniach, a jeszcze bardziej lodowatą postawa stoi na szczycie piedestału sukcesu Raya.
Artykuł dzięki: