jak dbac o bialy samochod

jak dbac o bialy samochod O dziwo, mają specjalnie gruczoły, które są wydalane z ich nosów w celu usunięcia nadmiaru soli z ich krwi, podczas gdy jedzą.

Liczne jaszczurki lubią narażać się na słońcu i Iguana morskich nie jest inaczej. Ponieważ te legwany są narażone na zimnych wodach wysp, mają często wygrzewają się w słońcu, aby mieć siłę, by znaleźć pożywienie, ponieważ są one w stanie „thermoregulate”.oglądaj tvp 1 Te ciemne zabarwienie gady mogą absorbować ciepło bardzo dobrze. Jednak brak obniża dół temperatury ciała i czyni je bardzo ospały. Kiedy to nastąpi, są na łasce wielu drapieżników, które chcą święto na nich. Aby przeciwdziałać zagrożeniu, wykazują one przebojowy stanowiska przestraszyć potencjalnych myśliwych w nadziei, że blefuje jego wyjście.

jak dbac o bialy samochod

Wieki temu, te gady miały wielkie liczby, ale obecnie, ich populacja jest w dół do setek tysięcy. Nieustanne zagrożenie dzikich zwierząt takich jak koty, szczurów i psów, którzy żywią się wielu jaj i ich potomstwa pchają je do krawędzi. Na szczęście, legwan morski są chronione w całej wyspy, ale są w ciągłym niebezpieczeństwie stania relikty przeszłości.

IguanaCareInfo.com posiada również wiele artykułów na temat pielęgnacji Legwany. Odwiedź Iguana pielęgnacja informacji, aby uzyskać więcej informacji na temat opieki odżywcza i siedliska pomaga promować zdrową iguana.

Artykuł dzięki: