jak dbac o czarne auto

jak dbac o czarne auto

Widać dylemat moralny, a te dni, nadal uważam, że to jest złe i to mnie martwi, ale jestem bardziej filozoficzna o tym wszystkim.

Co byś zrobił w takiej sytuacji należy pamiętać, byliśmy firma franczyzowa z franczyzobiorcami w 23 stanach, a miss-krok zaszkodzi wiele osób nie-związanych z tymi wyzwaniami w jednym państwie. Jeśli nie zapłaci, nie można odtworzyć, a konkurencja staje biznesu i przyczółek do spółki, a jeszcze może dużo istniejącego ciężko zarobione biznesu. Jest to prawdziwe wyzwanie, a tak naprawdę się dzieje. Na szczęście, to coraz rzadziej, ale nadal toczy się w całych Stanach Zjednoczonych, nie oszukujmy się.

I nie będzie tak naĂŻve kiedy słyszysz doniesienia o łapownictwo, lobbystów, kick-plecami lub pleców oferty drzwi w Waszyngtonie i na Wall Street, to tylko jak oni to robią. Czy mi się podoba? Nie jestem tak zdegustowany, a nawet bardziej, niż ty, to jest żałosne pod każdym względem, moim zdaniem, jestem kompletnie przerażony. Mimo to, nie stając się cynikiem ani pesymistą o całej sprawie, jak mam się zachować własną integralność, pozytywne nastawienie i charakter osobisty nienaruszone, pomyślałem, że powinieneś wiedzieć.

Lance Winslow jest emerytowanym Założyciel ogólnopolskiego Franchise Łańcucha, a teraz uruchamia Online Think Tank. Lance Winslow wierzy w uczciwy biznes. http://www.truckwashguy.com.

Uwaga: Wszystkie artykułów Lance Winslow są napisane przez niego, a nie automatycznego oprogramowania, każdy program komputerowy lub sztucznie Intelligent Software. Żaden z jego artykułów są zlecane, PLR treści lub napisane przez pisarzy duch.

Artykuł dzięki: http://klimont.com