jak dbac o nowe auto

jak dbac o nowe auto

Przygotowanie do Navy Boot Camp – Dziesięć rzeczy rekruter nie powiedział

Jeśli już podjął decyzję, aby przyłączyć się do marynarki, to pewnie już wiesz, że rekrutujący Navy są jednymi z najlepszych w branży. Rzetelny, kompetentny, i zainteresowanie, są one bardzo dobrze wyposażone, aby upewnić się, że wszystkie ich rekruci są fizycznie i psychicznie przygotowany, gdy data statek przybywa. Istnieje kilka rzeczy jednak, że rekruter prawdopodobnie nie powiedzieć – rzeczy, które mogą zrobić dużo różnicy w jaki sposób sprawnie pływają, że podróż przez obozie Navy. Oto dziesięć rzeczy Twój rekruter może być pominięta.

1. Get swoją rodzinę na pokładzie. Będziesz potrzebować wsparcia swojej rodziny podczas obozie. Przed wyjazdem upewnij się, że rodzina wie swoją ocenę, jak uzyskać adres z rekrutację i jak znaleźć inne Navy małżonków i rodziców. Twój rekruter będzie mieć swój adres w „Great Lakes Naval Training Center” w ciągu tygodnia od przybycia. Twoja rodzina może zacząć pisanie od razu cię – i będziesz czekamy na swoje listy więcej niż można sobie wyobrazić.

jak dbac o nowe auto

2. Weź swój telefon komórkowy z tobą. Nie, nie można utrzymać ją, ale trzeba go do komunikowania się w drodze do Boot Camp i można go używać w Wielkich Jezior do jednego finału, dziesięć sekund „Ja tu jestem!” połączenie. Będziesz w stanie wysłać do domu telefon komórkowy z pudełkiem ubrania.

3. Get swoje kredyty zmniejszona. Sprawdź, czy kwalifikują się do odliczenia stóp procentowych na wszelkich kredytów może mieć. Relief Act Cywilnego Serwis Użytkownicy mogą obniżyć stopy procentowe do poziomu 6%!

jak dbac o nowe auto

4. Pozostaw kopie wszystkiego w swoim portfelu w domu. To jest zawsze dobry pomysł, aby zostawić ważne numery z najbliższymi.

5. Dodać członka rodziny do kont bankowych lub dać im pełnomocnictwa. Może masz jakieś pytania, może trzeba rachunki zapłacone, albo ktoś może włamać się do swojego konta, podczas gdy odejdziesz.
Artykuł dzięki: