jak dbac o samochod zeby nie rdzewial

2008 MLB Championship Series Promienie Vs Red Sox

Miałem przyjemność zamiar zobaczyć gry 1 i 2 Championship Series American League pomiędzy Tampa Bay Rays i Boston Red Sox. Gry rozgrywane były w Tropicana Field w dniu 10 października oraz 11 i było to doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę.http://www.neomedica.pl/specsList,77,pediatra,PL Byłem w kilku grach Major League w przeszłości, ale nigdy nie doświadczył playoffs baseball.

Tropicana Field to stadion domu z promieniami i jest potworny stadion kopuły znajduje się w pięknym centrum Sankt Petersburga. Tropicana Stadion został otwarty w 1990 roku pod nazwą „The Florida Suncoast Dome” Mimo, że stadion został ukończony, miasto nie miało poważny zespół League Baseball. Zespół hokeja Tampa Błyskawica grał 3 sezony na stadionie, a nazwa stadionu została zmieniona na „Thunder Dome” Miasto został ostatecznie nagrodzony zespół MLB w 1995 roku, a nazwa stadionu została zmieniona na „Tropican polu” Pierwszy MLB gry grał na stadionie było 31 marca 1998. stadion położony jest tuż przy drodze międzystanowej I-275, co sprawia, że ??łatwo dostać się z dowolnego miasta w rejonie Tampa. Tropicana ma kilka bardzo dużych parkingów i istnieje wiele prywatnych partii przylegających do stadionu.

Idąc na terenie stadionu zabrano mnie z powrotem przez ogromnych rozmiarów wnętrza kopuły. Zawsze myślałem baseball powinna być odtwarzane na zewnątrz, ale bardzo lubiłem wygląd i kopuły. Rozglądając się na rozprawie okazało się, że prawie każdy fotel zapewni doskonałą widoczność w grze. Było wiele aktywności na polu wodą PODSTAWY załóg sparying na pole bramkowe i sportowych reporterów i załóg kamery szykowaliśmy. Widzowie byli wlewanie do stadionu 3 godziny przed rozpoczęciem gry. Tysiące kibiców wchodzących na stadion były głównie fani Rays, ale nie wyroby-kute.pl/29-ogrodzenia-kute brakowało fanów Red Sox.

Do czasu, gdy gra była blisko począwszy stadion był wypełniony po brzegi, które wynosi około 34.000.
Artykuł dzięki: