jak dbac o samochod zima

jak dbac o samochod zima

About Face – Aby włączyć swoje ciało z widokiem 180 stopni, gdzie stoją teraz.

* Do tylnego – nagłe rozpoczęcie idzie w przeciwnym kierunku.

* Sukienka – Do wykonania zlecenia strój. Aby wyrównać siebie z innymi ludźmi w szeregach.

* Sukienka rację – Aby wyrównać się do osoby po prawej stronie.

* Sukienka z lewej – Aby wyrównać się do osoby znajdującej się na lewo.

Są pewne podstawowe pojęcia związane z marszu. Marching terminologii jest bardziej techniczna i może stać się bardzo skomplikowane. Istnieją ćwiczenia sztuczka i złożone formacje i wiele innych. Będziemy mówić o podstawach do teraz. Mamy wiele stanowisk, które mówią o marszu, ponieważ jest stała przez cały swój czas w obozie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wiercenia i maszeruje terminologii i procedur należy udać się do lokalnego biura rekrutacji i przyłączyć się do marynarki. Ha ha! Żartuję.

Musisz nauczyć się pływać

Również w tym tygodniu będzie zobowiązany do podjęcia początkowych kwalifikacji pływać. Zanim będzie można ukończyć kursie, trzeba być w stanie pływać na jednym poziomie lub innego. Nawet jeśli jest to psiak brodzik. Nazywają podstawowe pływanie 3rd kwalifikacje klasy pływać. Wiedziałem już, jak pływać, więc było to dla mnie łatwe, ale nie tak dla innych.

Kiedy przetestować początkowo ich oddzielić ludzi, którzy już wiedzą, jak pływać od tych, które muszą się uczyć. Ja nie kłamię kiedy mówię tak: ale kiedy nas oddziela, grupa, która nie umie pływać wynosiła około 75% Afroamerykanów. Wiem, że to banał, ale mówię z doświadczenia, że ??to prawda. To nie ma znaczenia, ponieważ wszystkie one jednak w końcu nauczył się pływać w każdym razie. To było po prostu ciekawe.

Słyszałeś kiedyś, że gdy ktoś tonie i paniki będą utopić kogoś innego, aby utrzymać się przy życiu? Cóż, kiedy zaczęli szkolić tych, którzy nie mogli pływać będą rzucać grupę z nich w małym obszarze okrągłym basenie.
Artykuł dzięki: http://www.plisy-rolety.pl