kiedy zmieniac opony na letnie

kiedy zmieniac opony na letnie

Rozlane Politykę Oil w ramach wykonywanej przez Baracka Obamę

To zostało powiedziane i napisane, że wyciek ropy z Zatoki może być Baracka Obamy Katrina.

To najprawdopodobniej już jest, ale mogło być gorzej. Nie „Waterloo”, ale bardziej jak nieprzemyślane rosyjskiej kampanii Napoleona z 1812 roku, która kosztowała go armii, jego reputacji i osiemnaście miesięcy później, jego tron.

Napoleon wędrował w całej Europie szuka wrogów do pokonania. Jeśli ktoś robi to na tyle długo, jedna jest związana znaleźć taki, który można pokonać. Rosja, z carskiego żołnierza i zimą, każda gra jego część, bitą Napoleon.

kiedy zmieniac opony na letnie

Prezydent Obama również kwitła przyjmując pozycje kontradyktoryjnego, hojnie rozdając winę tego, kto akurat jest chłopiec do bicia na godzinę: Bush, tłuszcz bankierów kot, kierownictwo auto, krzak, Republikanie w Kongresie, firm ubezpieczeniowych, krzak.

Teraz przyszła kolej na British Petroleum. A w pobliżu BP stoi cały przemysł naftowy, „Big Oil”, jako cel do ataku tłuszczu i wycisnąć.

Jest tylko jeden problem z tym: Ameryka potrzebuje oleju.

kiedy zmieniac opony na letnie

Olej jest jedynym źródłem energii, nie możemy obejść się bez. Aby wygenerować energię możemy zastąpić węgiel gazem, gaz z wiatrem, i wiatr z energetyką jądrową. Aby przenieść naszych ludzi i towarów wokół tego najbardziej mobilnych narodów, ciężarówką, samolotem lub pociągiem, barki, nie mamy alternatywy. Dziewięćdziesiąt siedem procent naszego transportu biegnie na produkty ropopochodne, dwie trzecie z nim importowane z zagranicy. To zajmie dekadę lub dwie, co najmniej, by to zmienić.

Kłopoty przyjdzie znacznie wcześniej.

Daj nam po prostu spojrzeć na Iran.

Jeśli Iran jest po produkcji energii elektrycznej jądrowej, to może kupić reaktory, wraz z dostaw paliwa z Francji, Rosji czy Korei Południowej dowolnym momencie. Produkcji własnej paliwa jądrowego jest znacznie bardziej złożone i kosztowne.
Artykuł dzięki: