kiedy zmieniac opony zimowe na letnie

kiedy zmieniac opony zimowe na letnie Więc logiczne jest, aby stwierdzić, że istnieje co najmniej może być ukryty motyw za irańskiego programu wzbogacania uranu: Głównie broni jądrowej.

Izrael nie może sobie pozwolić na taką możliwość. Posiada swój własny arsenał nuklearny, ale to nie ma znaczenia, co dzieje się z wrogiem po fakcie.hurtownia odzieży wólka kosowska Izrael nie może sobie pozwolić na jedno trafienie jądrowej, a to oznacza, że ??Iran nie może dostać jedną bombę.

Istnieje „czerwona linia zmiany daty”, po którym Iran będzie miał wystarczająco dużo broni, uranu do zbudowania takiego urządzenia. Ta data jest znana Izraelczyków z dobrą dokładnością. Muszą uderzyć przed upływem tego terminu, jeżeli są one uderzyć w ogóle, a mówimy tu miesięcy, może rok, ale przed wyborami w USA każdym razie listopada 2012 roku.

W Stanach Zjednoczonych ma teraz kilka tysięcy żołnierzy, wspieranych przez dużych baz lotniczych, z każdej strony Iranu. Na południu rejsy z USA Navy. Na północy jest Rosja, która była neutralna ani nie współpracował ze Stanami Zjednoczonymi w podobnych okolicznościach przeszłości. Innymi słowy, w przypadku strajku, Iran jest kaczka posiedzenie.

Ale jeśli widzą ich Nuke Program spada, mogą jeszcze zrobić wiele szkód, czy to poprzez zamknięcie Ormuz lub uderzanie saudyjskich lub irackich zakładów przetwórstwa wraz z różnorodnych działań terrorystycznych. Niedobór oleju jest logiczną konsekwencją.

Więc może to być poważny błąd w tym czasie do ataku przemysłu naftowego, a szczególnie, aby przerwać wiercenie. Te 33 rozpoznawcze wiertnicze prezydent nakazał bezczynne przez sześć miesięcy lub dłużej nie będzie tu. Jest mnóstwo popyt gdzie indziej, a kiedy poruszają się nie wróci.

BP może równie dobrze być chciwy i nieostrożny w tym przypadku, i nie powinno być odpowiednie odszkodowanie. Głębokie wiercenia wody jest ryzykowne i nie powinno być zasady i gwarancje.Ale te problemy najlepiej rozwiązywać w duchu współpracy. Przemysł naftowy jest zasilany naszą gospodarkę i napędzany nasze wojny z wydajnością i wysyłką od ponad wieku. Jest on nadal potrzebne i może wykonywać wspaniałą obsługę.

Może prezydent Obama uważa, że ??gaz w siedmiu dolarów za galon pomoże jego „zielonej” agendy. Zalecamy go do ponownego rozpatrzenia.

Artykuł dzięki: