kiedy zmieniac opony zimowe

kiedy zmieniac opony zimowe

Sposobów, aby zwiększyć wartość budynku komercyjnego i dlaczego jest to ważne

Przy zakupie kawałek nieruchomości komercyjnych, jedną z pierwszych rzeczy na głowie powinien być najbardziej skutecznym sposobem na zwiększenie jego wartości. Wartość kawałkiem właściwość jest używana przez banki i kredytodawców, aby zdecydować, ile pożyczyć i jakie warunki do zaoferowania. Warto jest również ważnym czynnikiem w refinansowania. Przy zakupie lub sprzedaży, to jest ważne ciasteczka francuskie, że budynek jest w swojej optymalnej wartości, na jak najmniejszym kosztem dla właściciela, jak to możliwe.

kiedy zmieniac opony zimowe

Wartość komercyjnego budynku do jego właściciela nie jest liczony tylko jako jego ceny odsprzedaży. Różnica między określonymi pieniędzy na zakup lub utrzymanie budynku i czynsz odbierany jest również brane pod uwagę. Kiedy analizuje swoje finanse, należy zwrócić uwagę na tę różnicę, zwany stopą kapitalizacji lub czapki. Zwykle liczba ta waha się od trzech do dziesięciu procent.

kiedy zmieniac opony zimowe

Wartość nieruchomości można zorientowali poprzez „Wyceny dochodów” wzoru: Wartość = NOI stopa / CAP (zysk operacyjny netto). NOI = roczne dochód brutto – Roczne koszty operacyjne. Jeśli ktoś może zwiększyć dochód z nieruchomości, lub zmniejszyć roczne wydatki Wymaga wartość poprawia. Bystry właściciel nieruchomości komercyjnych będzie wykorzystać sposobów zwiększenia dochodów lub zmniejszenia wydatków w miarę możliwości.

Jednym ze sposobów na zwiększenie dochodów podjętą na nieruchomości jest podniesienie czynszów. Jednakże, budynek musi być w stanie uzasadnić, że wzrost czynszów. Wewnętrzne i zewnętrzne ulepszenia fizycznych, takich jak malowanie, naprawy odwodnienia, a Komunalne może znacznie zwiększyć wartość budynku. Adaptacja budynku na wyższy i lepsze wykorzystanie może również przyczynić się do uzasadnienia podwyżki czynszu.
Artykuł dzięki: