jak dbac o auto z gazem

jak dbac o auto z gazem

Spędziliśmy dużo czasu wewnątrz statku organizacyjnego, stenciling, prasowanie i słuchania RDC nam historie i więcej. Kiedy przechodzą P tydzień dostaniesz swoją pierwszą oficjalną ujednoliconych ogrodniczkami. Jest to jednolita będziesz nosić przez większość czasu jesteś w marynarce. Jest to jednolite narzędzie wykorzystywane do ogólnych zadań i pracy.

W obozie można dostać się nauczyć umiejętności bardzo techniczną pomocą wzornika swoich mundurów z nazwą w ściśle określonych miejscach, z bardzo konkretnych pomiarów. To było niesamowite, jak wiele trzeba było zwracać uwagę na szczegóły podczas tej części szkolenia. byś robił pompek i przysiadów nawet dla najprostszych błędów na swoim informuje. W pierwszym tygodniu będzie można spędzić wiele godzin uzyskiwanie tej części prawo, tak aby wszystkie 80 lub tak ludzie w swojej dywizji wyglądają dokładnie tak samo.

Ciekawe Szczegóły o statku

jak dbac o auto z gazem

Statek zawsze musiał być doskonały, nie można pozostawić go na cokolwiek, ale bez skazy przez cały czas. Każdy szczegół został czyszczenia obsługiwane przez rekrutów na codzień. Było to maszyna sody końcu korytarza, które nie mogły być dotykane , nigdy! To był ciekawy test psychologiczny i będzie wchodzić w grę w dalszej części tej serii. Było rack pistolet do M-16, które zawsze musiały być oczyszczone, ale nie mieliśmy broni! To był cyrk rzeczy, które nie miało żadnego sensu w całym obozie, ale istnieją powody.

Stay tuned do następnego posta gdzie idę do tygodnia 2 obozie.

Artykuł dzięki: