jak dbac o auto zima

jak dbac o auto zima

Nie ma potrzeby, aby przenieść się do innych państw. Możemy wykorzystać naszą siłę, naszą pracę i nasze siły roboczej na naszej ziemi, aby rozwijać naszą Orissa.

Food Programów Pracy (FFWP) powstała w 2000 roku jako część Programu Zapewnienia Zatrudnienia (EAS) w Orissa. Później ten program został rozszerzony, aby utworzyć część jakiegokolwiek programu zatrudnienia płac rządu państwa.http://windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/montaz-okien Był on realizowany w zgłoszonych okręgach w okresach klęsk żywiołowych, takich jak susza, powódź lub cyklonu. Program ten pomaga również w tworzeniu miejsc pracy i płac dla BPL APL rodzin. Wynagrodzenie jest wypłacane robotników w postaci foodgrain a częściowo w gotówce. Na 30 powiatów, 28 powiatów Orissa są objęte Żywność dla programu prac, ale stan jest pokarmem dla programie prac jest nadal źle czasowym, począwszy tylko podczas pracy na polach została uruchomiona. Dla społeczności, którzy nie mają pojęcia o oszczędności, to jest bezużyteczne. Prace nad projektami rządowymi przez kilka miesięcy nie wystarczy dla rolników Orissa. Chcą wokół zatrudnienia roku. Jest to odpowiedzialność Orisa rządu do tworzenia różnych źródeł pracy dla bezrobotnych rolników, którzy wyemigrowali w zimie jak syberyjskich ptaków do chilka Lake.

jak dbac o auto zima

Wniosek

jak dbac o auto zima

Życie robotników www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-dzieciece.html jest bardzo ponura, a oni są zmuszeni do życia na skromny budżet, spożywanie żywności normom, aby zapisać się do wystarczająco dużo pieniędzy, aby wrócić do domu. Będąc w dużej mierze nielegalna migracja zarobkowa działalność pozostaje nierozliczony. Tak więc staje się prawie niemożliwe, aby zapewnić minimalne wynagrodzenie oraz prawa pracy dla migranta. W razie wypadku, choroby lub śmierci imigranta, nie ma praktycznie żadnego sposobu, aby zapewnić kompensację. Już następnego obowiązkiem mediów jest obudzić robotnika, The Sardars iw końcu rząd.Ale niestety nasze lokalne media przyjęła styl negatywnej sprawozdawczości, w dużej mierze kontrolowane przez polityków z własnym porządkiem obrad. Kultura cynizmu gwałtownie wzrosło infekowania psychikę całej populacji Orisa. Rolnicy walczą o utrzymanie ich codzienne życie, jak nie ma pracy dla nikogo w kraju. Nasi przywódcy polityczni myśli, aby Orissa prosperującym dzięki mega projektów sponsorowanych przez rząd centralny. Ale robotników skorzystało bardzo mało.

Devi Prasad Mahapatra, e-mail: devimahapatra@gmail.com Autor jest pracownikiem naukowym media Dziennikarstwa Wydziału ICFAI University. Ma pięć lat doświadczenia w mediach elektronicznych w zakresie Public Relations i Media Relations. Jego kwalifikacje zawierać tytuł magistra dziennikarstwa i komunikacji masowej, posiadający specjalny papier Reklama i Public Relations.

Artykuł dzięki: