jak dbac o auto

jak dbac o auto Wiemy marynarza, którego numer karty debetowej została naruszona podczas jego nieobecności. Bo nikt inny nie miał dostępu do jego konta, miał bałagan posprzątać, kiedy był w końcu z powrotem w kontakcie ze światem.

6. Zostaw swoje rodziny listę numerów telefonów i e-maile znajomych. Twoja rodzina może je zachować wysłana na swoje postępy.

7. Dowiedz się o wielkich możliwościach oszczędności w marynarce. Zapoznaj się z Thrift Plan Oszczędzania, GI Bill i innych sposobów można zaoszczędzić pieniądze.

8. Rezygnacja z ubezpieczenia zdrowotnego. Gdy statek out, Navy ma cię osłaniał. Jeśli z jakiegoś powodu nie są w stanie utrzymać się z marynarki, ustawa Ulga Służby Cywilnej Członków gwarantuje, że ubezpieczenie będzie przywrócony, czy to w życie z dniem Ci wysłane. Wystarczy upewnić się, że zasięg nadal aż do daty wysyłki!

jak dbac o auto

9. Wiem, że wypłaty mogą być późno – i małe. Marynarka płaci dwa razy w miesiącu, ale może to być kilka tygodni wcześniej, że pierwsza wypłata pojawi. Twój pierwszy lub drugi wypłaty będą miały dużą odliczenia na pokrycie wszystkich skarpety, bieliznę, szampon i pasta do zębów, które wymagane są do kupienia w obozie.

10. Uzyskać Navy podgląd obóz. Istnieją książki i strony internetowe, które dają informacje na temat, czego się spodziewać w obozie Navy. Odwiedź naszą stronę internetową, aby wyświetlić listę zasobów, które dadzą Ci przewagę na obozie, z przetwarzania przez Battlestations Tygodnia!

Mamy nadzieję, że gładko poprzez swoje doświadczenie boot camp Navy. I możemy być pierwszy powiedzieć: „Dziękuję za waszą służbę dla naszego kraju!”

Artykuł dzięki: