jak dbac o samochod z turbosprezarka

jak dbac o samochod z turbosprezarka To było niesamowite miejsce, aby być tam na początku meczu z 34.000 wrzeszczących fanów MLB gotowy na mistrzostwa baseballu. To był pierwszy raz, Tampa Promienie były w playoffs MLB w historii 10 lat. Nie tylko ja widząc mój pierwszy w historii MLB play-off gra, ale również oglądać pierwszy w historii serii Tampa Promienie Championship! Tampa Promienie awansowała do Mistrzostw Ameryki League Series pokonując Chicago White Sox w wydzielonych serii. Promienie grają Boston Red Sox, którzy są broniące World Series Mistrzów.

Gra 1 była wielka gra James Shields pitching dla promieni i Daisuke Matsuzaka pitching do Bostonu. Promienie nie mogło być przestępstwo dzieje i Red Sox byli w stanie wygrać 2-0. Przed rozpoczęciem 8. i 9. rund ekran wideo jumbo pokazał na żywo strzał z pakietu stadionie, gdzie Hulk Hogan i inny zapaśnik krzyczały „chodźmy Rays” do aparatu. Hulk Hogan naprawdę się tłum wystrzelił w górę, a miejsce to stało elektryczna z osób stojących na nogach krzycząc „chodźmy Rays” Nawet z renwed energii tłumu, promienie nie mogły pochodzić od tyłu i tak gra 1 dobiegła końca. Wychodząc ze stadionu z tysiącami fanów promienie z głowami w dół byś pomyślał, że są ołów na szubienicę. Fani Red Sox www.speed.auto.pl były zrozumiałe wystrzelił w górę i byli pozwalając promieniom fani go.

Wracając do stadionu do gry 2 Byłem bardzo zaniepokojony tym, że promienie jechaliśmy spadnie do 0-2, a potem będzie musiał grać w najbliższych 3 gry w Bostonie. Gra 2 okazała się być ekscytujące gry MLB Playoff wraz z home run derby i licznych zmianach pitching. Byłem w outfield i to było niesamowite zobaczyć bale bieg 7 domu latać w trybuny. Promienie wzrosły o 1 perspektywie końca w grze, gdy dziki pitch Boston zdobyć wyrównującego run, które rozwścieczyło fanów Rays wewnątrz stadionu. Wydawało się, że gra nigdy się nie skończy, dopóki B.J.Upton stał się bohaterem gry trafiając muchę ofiary, którą strzelił bieg promieni i wygrał.
Artykuł dzięki: