jak dbac o stare auto

jak dbac o stare auto Właściciel zapewnia strzechy lub polietylen o dachu i pokazać im miejsce, gdzie dostają materiały (surowce cegieł i gliny). Jeśli chodzi o wodę pitną, takiej samej wody, który stosuje się do wytwarzania gliny, jest stosowany dla każdego innego celu. Te pathurias pracują w murowanych piecach z szybkością około Rs 80 płatności na 1000 cegieł wykonanych. Pracują przez 12 do 15 godzin, czasami 18 godzin dziennie, aby uzyskać wynagrodzenie (około Rs. 70 dziennie) więcej niż w państwie macierzystym. Płaca minimalna w codziennej pracy w Orissa jest niewiele więcej niż R 50.

Dodatkowy do tej kwoty, właściciel płaci się tam iz powrotem bilety z ich domu do pieca. Ostateczne rozliczenie jest wykonany tylko wtedy, gdy są gotowe do opuszczenia tego miejsca. Ostateczne rozliczenie oznacza odliczeniu wszystkich płatności, czy to może być podjęta w odniesieniu do żywności lub innych celów.

W pahturias właściwie umieścić wszystkie swoje wysiłki na spłatę długu, co on zapożyczony z Sardar. Ale w tym czasie dzieje-home obliczenie wykazuje braki, które muszą spłacić w przyszłym sezonie. Choroba jest normalnym zjawiskiem, a koszt jest najpierw pokrywane przez właściciela. Bardzo chorzy są wysyłane do domu. Czasami powrót podróż staje się ostatnią podróż dla wielu robotników. Oni przywrócić pieniądze z czego większość idzie leczeniu chorób lub po prostu zjeść.

jak dbac o stare auto

Przyczyny migracji

Migracja w Orissa występuje, gdy pracownicy nie dostają odpowiednie opcje dla utrzymania w państwie macierzystym. Tak więc istnieją pewne oczekiwanie poprawy sytuacji poprzez migrację. Poprawa poszukiwane nie tylko dla lepszej możliwości lub wyższe zarobki, ale także maksymalizacji zatrudnienia rodziny lub wygładzania dochodów lub zużycia w ciągu roku.

Szczególnie w Orissa, migracja zarobkowa występuje z powodu różnic płacowych między miejscem pochodzenia i przeznaczenia.
Artykuł dzięki: kalkulator ubezpieczenia auta