jak dbac o swoj samochod

jak dbac o swoj samochod

Navy Stories 4 – Boot Camp Tydzień 1

Zmiana w Lifestyle

Pod koniec tygodnia, a P na pierwszym oficjalnym tygodnia.

Pierwsze trzy tygodnie Navy Boot Camp

jak dbac o swoj samochod

są wyraźnie najtrudniejszych zarówno fizycznie jak i psychicznie. Jeśli można uzyskać przez pierwsze trzy tygodnie Pokochasz więc dość dużo móc przejść całą drogę do studiów. Kluczem jest przyzwyczaić do zupełnie nowego rutyny życia. Będą one zawsze popchnąć cię do rzucenia palenia i będą wykorzystywać to jako narzędzie do tworzenia chcesz odnieść sukces. Nikt nie lubi być powiedziano nam, że nie można coś zrobić. Będą powiedzieć takie rzeczy jak: „Myślę, że nie są wycinane na tę okazję”, etc.

Marsz i maszyny wiertnicze

W pierwszym tygodniu obozie happypreschool będzie uczenie się wszystkiego o podstawowe fundamenty, co to znaczy być marynarzem w United States Navy. Spędzisz wiele godzin nauki zawiłości marszu i wiercenia w ruchu jako jeden podmiot. Będzie marsz wszędzie! Pierwsze kilka tygodni, można zauważyć, że każdy bałagan na wszystko. To jest rzeczywiście zabawne obserwować całkowite rekrutów noob próbują do marca, kiedy wszyscy patrzą na nogach, podczas gdy chodzić i wpadają na siebie. To jest stresujące. Wielokrotnie widziałem dwa rekruci wyrwać się w bójkę, bo jeden był intensywniejszej na innych butach, podczas gdy próbowali do marszu.

Marsz jest wszystko o nauce, aby przenieść się z innymi jako jeden. Istnieją ścisłe wzory, których należy przestrzegać w zależności od tego, gdzie jesteś w szeregach. Istnieją proste warunki potrzebne do zrozumienia:

jak dbac o swoj samochod

* Marzec – Aby rozpocząć marsz, niezależnie od ich pozycji jesteś w.

* Oceny – Termin ten opisuje rzędy ludzi w grupie. „W szeregach” oznacza „w liniach ludzi”.

* Lewy Face – Aby włączyć swoje ciało zwróconą 90 stopni w lewo, skąd jesteś teraz.

* Prawo do twarzy – Aby włączyć swoje ciało zwróconą 90 stopni w prawo, skąd jesteś teraz.

Artykuł dzięki: http://sklepswanson.pl