jak zadbac o auto przed zima

jak zadbac o auto przed zima

5 powodów, dla Boston Red Sox wygra World Series

Powód 1:

Czy zauważyłeś, że samozwańczym super-zespoły, jak niektórzy z dawnych zespołów New York Yankee, obok zespołów Indianapolis Colts, a ostatnio w Miami Magii NBA, mają tendencję, by nie wygrać swoje odpowiednie mistrzostwa? Nie ma logicznego powodu, a to jest tutaj: Przy tak wielu ludzi mówią, że wygra, a drużyny wygrają w sezonie regularnym i na początku w playoffs, poczucie prawa chwyta. Jest graczem oczekiwanie, że będą one wygrać. Jednak te zespoły mają tendencję, by nie radzą sobie dobrze w sytuacjach przeciwności, a kiedy napotkasz losu, często nie są przygotowani do radzenia sobie z nim.

Tak, Philadelphia Phillies uczyni go do play-off i prawdopodobnie zrobi to do World Series, ale nie będzie to wszystko wygrać. Karma jest przeciwko niemu.

Powód 2:

The New York Yankees, z wyjątkiem C. C. Sabathia, nie mają żadnych bohaterów po sezonie. Derek Jeter jest zbyt stary, Curtis Granderson prawdopodobnie zapaść w ramach tej wyjątkowej postaci ciśnienia w Nowym Jorku, a także Alex Rodriquez jest Alex Rodriquez.

Tak więc, choć to nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jeśli Boston Red Sox grać w New York Yankees w American League Championship, nie licz na to. Jankesi nie może nawet uczynić go przez pierwszą rundę.

Powód 3:

Red Sox, Phillies, Rangers i Yankees są wysokie talent, najskuteczniejszych drużyn teraz. Tak, Milwaukee Brewers są na dłuższą metę, ale niech nie wstrzymujemy oddech na nim. Zobaczmy, gdzie Brewers są na 30 września Detroit Tigers, Chicago White Sox i Cleveland Indians są walki, aby zobaczyć, kto będzie pierwszy zespół wyeliminowany w pierwszej rundzie play-off, chociaż Tygrysy mają kilka interesujących cech pitchingu, który mógłby zaskoczyć wiele osób.

Więc, kim myślimy będzie w mistrzostwach American League Series? To proste – Rangers i Red Sox.
Artykuł dzięki: