kiedy zmieniac opony

kiedy zmieniac opony

T-90 Russian Tank

Po przerwie ZSRR Rosji został sam się bronić. Nowo zaprojektowany zbiornik zbudowany przez Uralvagonzavod w Niżnym Tagile był T-90.

Wszyscy znają jego znanego przodka T-72, który był punktem wyjścia build-off dla nowego T-90, który stał się główną rosyjskiego czołgu w 1995 roku.midoritea4me.pl/sklep-z-herbatami

W 1992 roku rosyjskie Ministerstwo Obrony zażądał nowy zbiornik do wymiany droższe, ale bardziej jakości T-80 i tańsze, ale starszych T-72. Bothwere zbudowany na różnych roślinach, co oznaczało większe koszty.

Wiele modeli T-90 były budowane w różnych celach.

T-90 stoi na oryginalnym modelu produkcji, T-90K i T-90SK były wersja znajomość T-90, T-90E i T-90S zostały wykonane na eksport, T-90A wersji wojskowej ze spawanej wieży.

Przybyli w czterech wariantach dla różnych celów i wymagań.

BREM-72 jako wóz zabezpieczenia technicznego, MTU-90 był zbiornik warstwa most, IMR-3, jak walka mechanika pojazdu i BMR-3 jak moja usuwania pojazdów.

Uzbrojenie:

Pistolet 2A46M 125mm gładkolufowe był głównym uzbrojeniem T-90 za. Ta broń była również stosowana w starszych T-80 czołgów. Jest zdolny do wypalania różnych rakiet w różnych celach: Armor Piercing odrzucając Sabot, wysokie wybuchowe przeciwpancerny pocisk kierowany, wysoką amunicję wybuchową i 9M119M Refleks anti tank pocisków kierowanych, które działają z pół automatyczną wiązkę laserową i wydrążonej głowicy ładunek ciepła. Jako skuteczne w zakresach do sześciu kilometrów może zająć się niemal każdy pancerz. Nawet śmigłowce nie mogą uciec swoją siłę ognia, a Korn 12.7mm przeciwlotniczego karabinu maszynowego może wykupić dowolną niską statków powietrznych lub helikopter.

T-90 jest obsługiwane przez załogi trzech osób (dowódcy, działonowego i sterownik). Korzysta z automatyczną ładowarkę rakietowej która eliminuje potrzebę ręcznego ładowarki.
Artykuł dzięki: