kiedy zmienic opony bieznik

kiedy zmienic opony bieznik Automatyczna ładowarka może ładować rundę co 4-5 sekund i może przewozić do 22 gotowy do strzału pocisków.

T-90 może pracować w ciągu dnia i nocy przy użyciu systemu noc z obserwacji zamontowany na stacji dowódców, który pozwala mu działać zbiornik nocą. Korzysta także z ESSA wzrok termowizyjnej, która pozwala dowódca angażować się w działania w zakresie od 5 km do 8km.

T-90 jest chroniony przez mieszankę nowoczesnej zbroi: stal pancerz, pancerz reaktywny Kontakt wybuchowego-5 i kompozytowego pancerza. Wybuchowego opancerzenia reaktywnego jest również umieszczony na górze zbiornika, aby bronić się przed atakami z powietrza. Podczas korzystania Kontakt-5 T-90 jest bardzo trudne do penetracji. Nie RPG, anty zbiornik pocisk kierowany lub KE (energia kinetyczna) penetrator może zaszkodzić T-90.

Jednym z głównych usprawnień w rosyjskich czołgów jest Shtora-1 apartament, który składa się z dwóch Jammers podczerwień, cztery odbiorniki laserowe systemy ostrzegawcze, dwa rozładowania granatów aerozol i nowy system kontroli. ostrzega, że ??dowódca, czy zbiornik został zablokowany na przez weapon- systemu naprowadzania.

Dane techniczne:

Waga: 46,5 tony

Długość: 9,53 m (31.27 ft)

Szerokość: 3,78 m (9,12 ft)

Wzrost: 2,22 m (7.28 ft)

Załoga: 3 (dowódca, strzelec, kierowca)

Zbroja:

kiedy zmienic opony bieznik

Sklasyfikowany stalowo-kompozytowy-reaktywnego mieszankę

Podstawowe uzbrojenie: 125 mm pistolet gładkolufowe

Secondary uzbrojenie: 7,62 mm karabin maszynowy koncentryczny, 12,7 mm przeciwlotniczy karabin maszynowy

Modele silnikowe:

84 V-84 diesel

V-92 12-cyl. diesel

V-96 12-cyl. diesel

Temperatura pracy: 650 km

Maksymalna prędkość: 65 kilometrów na godzinę

Broń przyszłości czołg T-90

Artykuł dzięki: